Hoppa till sidans innehåll

Kalender


Välj annan månad

OKTOBER 2019

|

Vecka Dag Aktiviteter
40ti 1
on 2
to 3
fr 4
lö 5
sö 6
41må 7
  • 18:00–19:00
    Kalender: Boden Friidrott
    Beskrivning: Yngsta gruppen 18:00-19:00 (Ida-Maria, Föräldrar, Emma, Emil/Maria)
    Plats: Sandenhallen
  • 18:00–19:30
    Kalender: Boden Friidrott
    Beskrivning: Mellan gruppen 18:00-19:30 (Mika, Richard, Emil/Maria )
    Plats: Sandenhallen
  • 18:00–20:00
    Kalender: Boden Friidrott
    Beskrivning: Äldsta gruppen 18:00-20:00 (Nils )
    Plats: Sandenhallen
ti 8
on 9
  • 18:00–19:30
    Kalender: Boden Friidrott
    Beskrivning: Mellan gruppen 18:00-19:30 (vakant, Emma,)
    Plats: Sandenhallen
  • 19:00–20:30
    Kalender: Boden Friidrott
    Beskrivning: Äldsta gruppen 19:00-20:30 (Camilla, Roland, Jessica)
    Plats: Sandenhallen
to 10
  • 19:00–20:30
    Kalender: Boden Friidrott
    Beskrivning: Mellan gruppen 19:00-20:30 Äldsta gruppen 19:00-20:30 (Patrik, Linda)
    Plats: Sandenhallen
  • 19:00–20:30
    Kalender: Boden Friidrott
    Beskrivning: Löpgruppen 19:00-20:30 (Marisa)
    Plats: Sandenhallen
fr 11
lö 12
sö 13
42må 14
  • 18:00–19:00
    Kalender: Boden Friidrott
    Beskrivning: Yngsta gruppen 18:00-19:00 (Ida-Maria, Föräldrar, Emma, Emil/Maria)
    Plats: Sandenhallen
  • 18:00–19:30
    Kalender: Boden Friidrott
    Beskrivning: Mellan gruppen 18:00-19:30 (Mika, Richard, Emil/Maria )
    Plats: Sandenhallen
  • 18:00–20:00
    Kalender: Boden Friidrott
    Beskrivning: Äldsta gruppen 18:00-20:00 (Nils )
    Plats: Sandenhallen
ti 15
on 16
  • 18:00–19:30
    Kalender: Boden Friidrott
    Beskrivning: Mellan gruppen 18:00-19:30 (vakant, Emma,)
    Plats: Sandenhallen
  • 19:00–20:30
    Kalender: Boden Friidrott
    Beskrivning: Äldsta gruppen 19:00-20:30 (Camilla, Roland, Jessica)
    Plats: Sandenhallen
to 17
  • 19:00–20:30
    Kalender: Boden Friidrott
    Beskrivning: Mellan gruppen 19:00-20:30 Äldsta gruppen 19:00-20:30 (Patrik, Linda)
    Plats: Sandenhallen
  • 19:00–20:30
    Kalender: Boden Friidrott
    Beskrivning: Löpgruppen 19:00-20:30 (Marisa)
    Plats: Sandenhallen
fr 18
lö 19
sö 20
43må 21
  • 18:00–19:00
    Kalender: Boden Friidrott
    Beskrivning: Yngsta gruppen 18:00-19:00 (Ida-Maria, Föräldrar, Emma, Emil/Maria)
    Plats: Sandenhallen
  • 18:00–19:30
    Kalender: Boden Friidrott
    Beskrivning: Mellan gruppen 18:00-19:30 (Mika, Richard, Emil/Maria )
    Plats: Sandenhallen
  • 18:00–20:00
    Kalender: Boden Friidrott
    Beskrivning: Äldsta gruppen 18:00-20:00 (Nils )
    Plats: Sandenhallen
ti 22
on 23
  • 18:00–19:30
    Kalender: Boden Friidrott
    Beskrivning: Mellan gruppen 18:00-19:30 (vakant, Emma,)
    Plats: Sandenhallen
  • 19:00–20:30
    Kalender: Boden Friidrott
    Beskrivning: Äldsta gruppen 19:00-20:30 (Camilla, Roland, Jessica)
    Plats: Sandenhallen
to 24
  • 19:00–20:30
    Kalender: Boden Friidrott
    Beskrivning: Mellan gruppen 19:00-20:30 Äldsta gruppen 19:00-20:30 (Patrik, Linda)
    Plats: Sandenhallen
  • 19:00–20:30
    Kalender: Boden Friidrott
    Beskrivning: Löpgruppen 19:00-20:30 (Marisa)
    Plats: Sandenhallen
fr 25
lö 26
sö 27
44må 28
ti 29
on 30
to 31

Postadress:
Boden FI - Friidrott
Grahn, Häradsvägen 10
96149 Boden

Kontakt:
Tel: +46727038688
E-post: This is a mailto link